Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Gminnej Spółdzielni.

Poniżej przedstawiamy ofertę pracy:

Sprzedawca/Kasjer Lewiatan Sieniawa

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sieniawie poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca/Kasjer do sklepu Lewiatan w Sieniawie

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, rzetelność, uczciwość, sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • stałe godziny pracy;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • udział w szkoleniach sprzedażowych;
  • pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta;
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów;
  • składanie zamówień;
  • dbanie o czystość i higienę stoiska oraz sklepu.

Wynagrodzenie:

4 242 - 4 742 zł / mies. brutto

Wymiar pracy:

Pełny etat

Typ umowy:

Umowa o pracę

Prosimy o kontakt i złożenie CV w sekretariacie, z pewnością rozpatrzymy Państwa kandydaturę.